Verkostoitumistapaaminen ja vuosikokous 28.2.2023

1.2.2023

Oululainen vanhempi! Ota hetki omaa aikaa ja tule iltakahveille kOuluvanhempien verkostoitumistapaamiseen!


Aika: Tiistaina 28.2.2023 klo 18-20 

Paikka: Pitkäkankaan koulu, Opintie 6, 90460 Oulunsalo 

Ilmoittautuminen kahvitarjoilun järjestämistä varten 19.2.2023 mennessä (ilmoittautumisaikaa jatkettu) : https://forms.gle/hsAfVuGF8iSi5oXs6

Ohjelma:

  • Verkostoitumistapaaminen klo 18-19 
  • Vuosikokous klo 19 alkaen. Materiaalit löytyvät Yhdistys-välilehden VUOSIKOKOUS 2023- tiedosto-osiosta.


    VERKOSTOITUMISTAPAAMISESSA tutustumme toisiimme kahvikupposen äärellä sekä jaamme ilon- ja huolenaiheita keskustelun kautta. VUOSIKOKOUKSESSA kuulet mitä kOuluvanhemmissa tehtiin vuonna 2022 ja mitä on suunniteltu vuodelle 2023. Samalla valitaan hallituksen jäsenet erovuoroisten tilalle ja puheenjohtaja kaudelle 2023.

Toivottavasti toimintamme on näyttäytynyt sinulle mielenkiintoisena ja tärkeänä tekemämme vaikuttamistyön, kaupungin yhteistyöryhmäosallistumisten, viestinnän ja tiedottamisen sekä #kOulutreffit verkostoitumistapaamisten ja muiden tapahtumiin osallistumisten kautta. Ehkä kiinnostuksesi aktiivisempaan rooliin on herännyt?  Tervetuloa mukaan! Erityisesti tavoittelemme sinua keskisen ja itäisen alueen sekä varhaiskasvatusikäisten lasten vanhempi ja vanhempaintoimija! Jätä yhteydenottopyyntö sähköpostitse (vanhemmat.oulu@gmail.com) tai nettisivun lomakkeen kautta vaikka jo ennen vuosikokousta, niin jutellaan lisää.